Menü
Anasayfa Hakkımızda Kadromuz SRC Referanslarımız Yetki Belgesi İletişim
SRC Belgesi
Src Belgesi Src1 Belgesi Src2 Belgesi Src3 Belgesi Src4 Belgesi Src5 Belgesi SRC Sorgulama SRC Fiyatları SRC Ders Saatleri Sınavsız SRC Belgesi SRC Sınav Sonuçları SRC Başvurusu Kayıp SRC Belgesi SRC Sınav Duyurusu SRC Eğitimi Psikoteknik Raporu SRC Belgesi için Gerekli Evraklar
ÜDY Belgesi
ÜDY Belgesi ÜDY2 Belgesi
ODY Belgesi
ODY Belgesi
SRC Dersleri
Araç Bilgisi ve Ekonomik Araç Kul. Çalışma ve Dinlenme Süreleri Davranış Psikolojisi Bölüm 1 Bölüm 2 Düzenli Yolcu Taşımacılığı A Türü Yetki Belgesi B Türü Yetki Belgesi D Türü Yetki Belgesi Geçiş Belgeleri ve Güzergah Kur. Araç için Gerekli Belgeler Eşya Belgeleri Geçiş Belgeleri Geçiş Belgeleri 2 Geçiş Belgesi Dağıtımı Kullanım Şek. Göre Geç. Bel. Muaf Tutulan Taşımalar UBAK Belgesi Gümrük Kaçakçılık ve Tır Mevzuatı Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 Bölüm 4 Güvenli Sürüş Teknikleri Harita Okuma Bilgisi İletişim Teknolojileri İlk Yardım Bölüm 1 Bölüm 2 Tehlikeli Madde Taşımacılığı Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 Trafik Kazalarının Önlenmesi Trafik Kuralları ve Cezalar Turizm Taşımacılığı Ulaştırma Mevzuatı Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 Yasal Sorumluluklar ve Sigorta Bölüm 1 Bölüm 2 Bölüm 3 Edirne Keşan Src Belgesi
Sınav Soruları

SRC Belgesi


madde imi SRC Belgesi eğitim başlama tarihlerini görmek için tıklayınız

madde imi Tehlikeli Madde Taşımacılığı Src 5 Belgesi Eğitimi için tıklayınız

madde imi Sınavsız SRC Belgesi hakkında

yeni 9. Baskı Src Belgesi (TÜM DERSLER) Eğitim Kitabı çıktı

madde imi SRC Belgesi Deneme Sınav Salonu

madde imiSRC Belgesi olmadan araç kullanma ile ilgili resmi gazete yazısı için tıklayınız

madde imi Üst Düzey Yönetici (ÜDY3) eğitimlerimiz için tıklayınız

Yeni Ümit Eğitim Kurumları Tanıtım Videosu


duyuru

Mesleki Yeterlilik Sınav Duyurusu

2018 yılı itibari ile src sınavlarını ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri yapacaktır. Sınavlar merkezi sınav sisteminden çıkartıldığı için sınav takvimini eğitim aldığınız kursla görüşmeniz gerekmektedir. Sınav harçlarını ise kursa teslim etmeniz gerekmektedir.

Src Belgesi Ne İşe Yarar?

SRC Belgesi Kimler Alamaz?

yetki belgesi

YENİ ÜMİT Karayolu Ulaştırma Eğitim Merkezi

Kurumumuz T.C. Ulaştırma Bakanlığından 02.11.2007 Tarih 1129 Sayılı İzin İle Src Eğitimi Vermeye Yetkilidir.
 Yetki Belgemizi Görmek İçin Tıklayınız

 9 Kasım 2008 Src belgesi sınav yerleri belli oldu >>>
duyuru 3

Mesleki Yeterlilik Belgesi alacakların dikkatine!

Sınavsız Src belgesi almak için en önemli kriter 2003 yılından önce sürücü belgenizin olması gereklidir. Aynı yıl yani 2003 yılı içerisinde 25 Şubat tarihinden evvel alınmış ağır vasıta sürücü belgeleri dikkate alınmaktadır. Bahsi geçen tarihten önce C, D veya E sınıfı ehliyeti olan sürücüler sınava ve eğitime katılmadan src belgesi alabilmektedirler. Bu arada, sürücü belgesi B tipi sürücü belgelerinde aranan SGK şartı kaldırılmıştır.
 
Yeni duyuru;
SRC1 BELGESİ ve SRC2 BELGESİ HAKKINDA YENİ DUYURU
 Karayolu Taşıma Yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile yolcu taşıyan araçlara yeni tanımlama getirilmiştir. Buna göre sürücüsü dahil en fazla 15 oturma yeri olan araçlar KÜÇÜK OTOBÜS, sürücüsü dahil en az 16 oturma yeri olan araçlar BÜYÜK OTOBÜS olarak adlandırılmıştır. Eski yönetmeliğe göre src1 veya src2 belgesi alacaklarda lise mezunu ve 26 yaş şartı aranırken ve bu uygulama yenidene düzenlenen yönetmelikle beraber sona erdi. Yolcu taşımacılığı yapacak olan sürücüler en az ilkokul mezunu olmaları yeterli olup küçük otobüs kullananlar 18 yaşında, büyük otobüs kullanacaklar ise 26 yaşından gün alanlar src1 belgesi veya src2 belgesi alabilecekler.
src 4

YENİ ÜMİT Karayolu Ulaştırma Eğitim Merkezi

İstanbul' da Hizmet Veren Yeni Ümit Eğitim Kurumlarına Bağlı Olarak açılacak olan YENİ ÜMİT KARAYOLU ULAŞTIRMA KURSUNDA SRC, UDY, ODY Eğitimi vermek amacı ile T.C. Ulaştırma Bakanlığından yetki belgesi alarak eğitimlerine başlamıştır. Src belgesi Eğitimleri için hafta sonu kayıtlarımız başlamıştır. Src3 ve SRC4 belgesi alacak olan sürücüler ön kayıt için kimlik ve ehliyet fotokopisi ile kursumuza gelerek başvuru yapabilirler. eğitimini tamamlayan sürücüler sınava girerek belgelerini alabilirler.

Src belgesi İstanbul web sitemizde src kursu hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

psikoteknik

YENİ ÜMİT Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Src Belgesi eğitim alan kursiyerlerimize psikoteknik değerlendirme merkezimizce ciddi indirim sağlamaktayız. Devamı>>> 

src belgesi

Src Belgesi Dersleri Hakkında

Src1 ve src2  belgesi derslerinden Düzenli Yolcu Taşımacılığı ve Turizm Taşımacılığı derslerine ulaşmak için alttaki linkleri tıklayınız.
DÜZENLİ YOLCU TAŞIMACILIĞI
TURİZM TAŞIMACILIĞI

src sınavı

Src Belgesi Fark Eğitimi

Src belgesi için kaydını yaptıran kursiyerler artık çift belge için aynı anda kayıt yaptırabilirler. Örneğin; src 2 ve src 4 belgesi almak için aynı anda kayıt yaptıran adaylar her iki belgenin eğitimini alarak iki ayrı sınava girerek hem src 2, hemde src 4 belgesine sahip olabilirler.

src sınav salonu

Src Sınav Duyurusu

- 24 Mart 2012 tarihli src sınav yerleri
 - 30 Haziran 2012 Tarihinde Yapılacak Olan Mesleki Yeterlilik SRC Sınavı İçin Detaylı Bilgi>>>
 24 ARALIK 2011 Src Sınavında Başarılı Olan Kursiyerlerimiz.
 29 Eylül 2012 Src belgesi Sınavı

src

Gerekli Linkler

src1 Gerekli Olan Evraklar
src2 Src Ders Saatleri
src3 Araç Kullanımı
src4 Src 4 Belgesi
src5 Kadromuz
src5 Src Belgesi Sınav Soruları
Tır kelimesinin açılımı

KURUMLARIMIZ HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIKTIR.
 

DUYURU : HAFTA SONU EĞİTİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR. 01 OCAK 2016 TARİHİNDE İTİBAREN CEZALAR BAŞLAYACAK OLDUĞU İÇİN BU FIRSATI KAÇIRMAYINIZ.

2014 Yılında yapılacak sınavla ilgili duyuru: 20 Aralık 2014 yılında yapılması planlanan src sınavı ertelenmiş olup, yeni sınav tarihi ise Aralık ayı içerisinde yapılması planlanmaktadır. Gerekli olan resmi duyuruyu Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğünün resmi web sitesinde yayınlandıktan sonra bu sayfadan duyuru yapılacaktır. Src belgesi sınavına girecek olan kursiyerlere şimdiden başarılar diliyoruz.

 Src Belgesi Başvuru hakkında bilgi almak için tıklayınız>>>

K Belgesi hakkında bilgi almak için tıklayınız

Src 5 Belgesi
Src 5 Belgesi Nereden Alınır?
Src 5 Belgesi Dersleri
Src 5 Eğitimi

Duyurular
- SRC Sınav Soruları - SRC Başvuru - 2014 Src Sınav Tarihleri
SRC Sıkça Sorulan Sorular
SRC Hakkında Sorular - 1 SRC Hakkında Sorular - 2 SRC Hakkında Sorular - 3 SRC Hakkında Sorular - 4 SRC Hakkında Sorular - 5 SRC Hakkında Sorular - 6 SRC Hakkında Sorular - 7 SRC Hakkında Sorular - 8 SRC Hakkında Sorular - 9 SRC Hakkında Sorular - 10
Sınav Takvimi
- 18 Ocak 2015 SRC1 Sınavı
- 20 Nisan 2015 SRC2 Sınavı
- 27 Haziran 2015 SRC3 Sınavı
- 17 Ekim 2015 SRC4 Sınavı
Sınav Soruları
Faydalı Bilgiler
Motorlu Taşıt Sayısı
Src Belgesi - Src Belgesi Nedir? - Src1 Belgesi - Src2 Belgesi - Src3 Belgesi - Src4 Belgesi - Src5 Belgesi - SRC Sınav Sonuçları - Src 1 Dersi - Src 2 Dersi - Src 3 Dersi - Src 4 Dersi - Src Kitabı
YENİ ÜMİT EĞİTİM KURUMLARI
Adres: Mareşal Çakmak Mh. Bağcılar Cd. No:114 Kat:1-2-3-4-5 Güngören / İSTANBUL
Tel: 0212 641 13 13 (pbx) Faks: 0212 506 81 43

Valid XHTML 1.0 Transitional